Dekoratif şişe içinde 1. sınıf ev şarabı kampanyası

Bu kampanyamızda resimden görülen el yapımı şişe ve 1. sınıf beyaz, kırmızı ve blush şaraplarımızı sunuyoruz. Resimdeki şişeler temsilidir. El yapımı olduğu için her bir şişe diğerinden küçük farklılıklar gösterebilir ama görüntü kalitesi olarak çok fark yoktur. Bize sipariş verdiğinizde size göndereceğimiz şişenin resimlerini whatsup aracılığı ile gönderiyoruz onaylarsanız kargoya veriyoruz. Dileyen gelip görerek de seçebilir.

İsteyenlere özel tasarımda yapabiliriz. şişelerin üzerindeki resimler yerine bize göndereceğiniz resimleri koyabiliriz. Bu şekilde hediyelik olarakda yaptırabilirsiniz.

Şişedeki şaraplar ise tercihinize göre beyaz kırmızı yada blush (pembe) şaraplar olabilir. Şaraplarımız ( http://sarap.bizdensor.com/ev-sarabi-satisi-ve-sarap-fiyatlari/ ) bu yazıda belirtildiği şekilde üretilmiş 1 şişesi 100 tl den satılan 1. sınıf ev şarabıdır.

Kampanya

Boş bir şişenin fiyatı 100 tl dir. 1. kalite ev şarabının fiyatıda 100 tl dir. Normalde 200 tl ye sattığımız bu şişeyi kampanya süresince sadece 120 tl ye satıyoruz.

Kampanyamız bizdensor.com sitesinin güvencesi altındadır.

Not: Şişe resimlerde yeterince güzel görünmüyor olabilir ama elinize aldığınızda hayran kalacaksınız. Vitrininizde ben buradayım diyecek 🙂

Sipariş vermek için lütfen whatsupdan ulaşınız.

Sabri bey: 0533 920 99 99

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir